dostawa-gratis-rollupmania

Roll up Warszawa

Wykonany przez naszą firmę roll up możemy dostarczyć do Warszawy w błyskawicznym tempie. Wydruk, w zależności od nakładu pracy w drukarni oraz indywidualnych potrzeb klienta, może powstać nawet w 6 godzin od złożenia zamówienia. Jego dostawa odbywa się w przeciągu dnia roboczego od przekazania go firmie kurierskiej. Każdy roll-up zostaje zabezpieczony na czas podróży dedykowaną torbą, która jest nieodłączną częścią zrealizowanego zamówienia. Wygodny pasek i wzmacniane ścianki ułatwią transportowanie produktu także w przyszłości.

Produkty

Oferujemy kilka różnych modeli tych przyciągających uwagę materiałów promocyjnych. Proponujemy rollupy Standard, Standard Plus oraz Premium o lekkiej konstrukcji, a także Exclusive i Dwustronne, które wyposażone są w ciężka i stabilną kasetkę. Trzyczęściowy maszt aluminiowy, który odpowiedzialny jest za utrzymanie plakatu w pionie, posiada niewidoczny od przodu zaczep. Każdy rollup ma wysokość dwóch metrów, natomiast jego szerokość jest ustalana indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb klienta oraz wielkości i formatu przygotowanej grafiki.

Nasze roll-upy drukujemy na wytrzymałych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych materiałach. FRONTLIT to tkanina pokryta PCV, zazwyczaj wykorzystywana przy produkcji bannerów, natomiast BLOCKOUT to nieprzepuszczająca światła tkanina poliestrowa, której gładka i matowa powłoka gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Do wykonania wydruku wykorzystujemy nowoczesne maszyny marki ROLAND pracujące w rozdzielczości do 1440 dpi. Roll up wykonany z ich pomocą to produkt wysokiej jakości, który z dużą skutecznością przyciąga uwagę odbiorców w Warszawie czy w innych miastach.

Rollup Standard z wydrukiem

Znany i sprawdzony system wystawienniczy z rozwijaną grafiką.

Jak przygotować grafikę - zobacz instrukcję - wersja PDF

  • Do druku przyjmujemy prace w formatach: PDF, TIFF, JPG
  • Prosimy o przygotowanie wszystkich tekstów na krzywych, a bitmapy w 150 dpi.
  • Kolorystyka CMYK
  • Spad 10 cm na dole pracy
  • Skala 1:1
  • Nie stosować overprintów
Jak złożyć zamówienie ! Krok po korku
  1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku, podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
  2. Podaj dane do faktury VAT i określ miejsce dostawy
  3. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@rollupmania.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
  4. Wyslij zamówienie na adres: biuro@rollupmania.pl
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jezeli chciałbyś dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie chętnie odpowiemy na twoje pytania

infolinia: 789 411 177
e-mail: biuro@rollupmania.pl

informacja-o-dofinansowaniu