Realizacje

Nasza firma miała okazję współpracować z małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami czy korporacjami z całej Polski. Tworzyliśmy dla nich świetnej jakości rollupy, które później stały się istotnym materiałem reklamowym, wykorzystywanym podczas różnego typu wydarzeń branżowych czy konferencji. Zależy nam na tym, aby nasi klienci zapoznali się z naszymi realizacjami, dlatego przygotowaliśmy galerię wybranych produktów wykonanych przez nasz zespół. Każdy rollup naszej produkcji znalazł wykorzystanie w branży klienta.
Zrealizowaliśmy zamówienia dla wielu firm, które potrzebowały przyciągającego wzrok plakatu na targi. Świetny materiał, z którego wykonujemy nasze roll-upy, nie przepuszcza światła, w związku z czym doskonale prezentuje się zarówno podczas słonecznych dni, jak i w przypadku sztucznego oświetlenia o różnym natężeniu. Dzięki temu klienci łatwiej spostrzegają zamieszczone na nim informacje czy obrazki i zdjęcia. Przykładem wyrazistej grafiki może być produkt wykonany dla firmy AmeriGas, Top Secret, YES czy Gerflor.
Roll up przygotowywany w Poznaniu przez naszą firmę może uwzględniać duże ilustracje czy zdjęcia, ale także bloki tekstu charakteryzujące usługi danego przedsiębiorstwa. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia drukujące, które sprawiają, że plakaty charakteryzują się wysoką jakością. Nasze realizacje można zobaczyć na stoiskach wielu firm - na uczelniach, konferencjach oraz wielu innych wydarzeniach. W sytuacji, gdy klient nie ma przygotowanej grafiki na roll-up, jesteśmy w stanie zaprojektować ją zgodnie z jego wskazówkami i wytycznymi.

Muchos
Bibby
BZ WBK
greenpeace
Radiesse
Gerflor
Toyota
Animax
Ansel
Besco
Ifaxan
Kingspan
Lokalny rolnik
Monoprost
Nowak
Amerigas
Miasto-Poznań
Solartime
Seboradin
Starbios
Top secret
WFM kuchnie
Chemirol
Hyabak
E.leclerc
M-bank
Progmag
Regionalne Centrum krwiodawstwa
YES

i wiele innych ...

informacja-o-dofinansowaniu