Mechanizm

Mechanizm rollupa składa się z wytrzymałej aluminiowej kasetki, z której rozwija i zwija się grafikę, mocnego masztu oraz górnej listwy zatrzaskowej. Po rozwinięciu grafiki mocuje się ją na maszcie. Jego końcówka jest skonstruowana w taki sposób, że nie wystaje ponad grafikę, co zapewnia mu ładny i estetyczny wygląd. Prosta konstrukcja sprawia, iż roll-up jest niezwykle łatwy i prosty w montażu, nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji go obsługiwać. Roll-upy rozkłada się w maksymalnie 1 minutę, dlatego są one cenionymi przenośnymi materiałami promocyjnymi. Po złożeniu całość chowamy do czarnej zapinanej torby transportowej, co ułatwia transport i magazynowanie.

Każdy roll-up w ofercie naszej firmy posiada trwały i solidny mechanizm, który będzie z powodzeniem służył klientom przez długie lata. Warto zaznaczyć, że jesteśmy w stanie wymienić grafikę na naszym produkcie, o ile kasetka, wraz z pozostałymi elementami są w pełni sprawne.

Jak rozłożyć rollup - INSTRUKCJA

Wyjmujemy mechanizm z torby transportowej. Wysuwamy nóżki i stawiamy kasetę z rozłożonymi nóżkami na podłodze. Wyjmujemy i składamy trzyczęściowy maszt. Dolną część masztu umieszczamy w otworze po środku kasety. Ważne, żeby maszt wsunąć do końca otworu , co zapewni stabilność konstrukcji. Następnie chwytamy za środek listwy zatrzaskowej i powoli równo rozwijamy grafikę, którą na końcu mocujemy na maszcie ( środek listwy mocujemy na końcówce masztu ) i gotowe ! Gdy chcemy zwinąć rollup to odhaczamy listwę zatrzaskową z masztu i powoli równomiernie wprowadzamy grafikę do kasety. Zwijamy nóżki, maszt i całość chowamy do torby transportowej.

informacja-o-dofinansowaniu