dostawa-gratis-rollupmania

Roll up Łódź

Rollupmania.pl to lider w produkcji wyjątkowych materiałów promocyjnych dla przedsiębiorstw o różnej charakterystyce z całej Polski. Nasze roll-upy wykonywane są z trwałych materiałów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn drukujących. Dbamy o to, by każdy produkt opuszczający naszą drukarnię stanowił wizytówkę naszej pracy i spełniał wszystkie oczekiwania klienta. Działamy na terenie całego kraju, a zamówiony roll up dostarczamy także do Łodzi, gdzie współpracujemy z wieloma mniejszymi i większymi firmami.

Nasze rollupy

Drukujemy rollupy wykonane z wytrzymałych tkanin pokrytych PCV oraz poliestrowych, które doskonale odwzorowują kolory, a dodatkowo nie przepuszczają światła oraz są odporne na działanie innych warunków atmosferycznych - w tym deszczu. Mierzą one 200 cm wysokości, a ich szerokość waha się od 85 cm do nawet dwóch metrów, w zależności od dostarczonego projektu graficznego klienta, także wybranego modelu. Rollup wyposażony jest w kasetkę, której wielkość oraz solidność różnią się w zależności od typu produktu.

Jedną z usług dodatkowych oferowanych przez naszą firmę jest projektowanie grafiki, którą zawierać ma roll-up. Doświadczony grafik wysłucha wskazówek klienta, a następnie przygotuje projekt, który zostanie umieszczony na tkaninie po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę. Oferujemy także wymianę wydruków, czyli zastąpienie starego plakatu nowym w produktach ze sprawną kasetką. Dzięki współpracy z niezawodną firmą kurierską taki roll up dostarczamy do klienta w Łodzi czy w wielu innych miejscowościach całego kraju.

Roll up - zalety

 • Funkcjonalne i łatwe w instalacji

  Tworzone przez nas roll-upy dla firm oraz klientów indywidualnych pozwalają docierać do nowych partnerów biznesowych w trakcie targów, spotkań branżowych lub innych wydarzeń. Dzięki nim można skutecznie i w oryginalny sposób zareklamować swoją markę. Nasze roll-upy wyróżnia funkcjonalność i prostota montażu, dlatego można je szybko i odpowiednio przygotować do prezentacji.

 • Nowoczesny design

  Roll up to rodzaj reklamy przedstawiający ofertę firmy w postaci graficznej. Nowoczesny design tego typu produktów obejmuje intensywny i wyraźny druk, a także wysokiej jakości materiał, na który się go nanosi. Od lat współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorstwami między innymi z Łodzi, co sprawia, że doskonale wiemy, w jaki sposób przedstawić ofertę Państwa marki, właśnie w tej formie.

 • Wytrzymała konstrukcja

  Każdy roll up, jaki tworzymy dla klientów charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą konstrukcją. W naszym produktach stawiamy na solidność i trwałość. Zapewniamy więc, że zakupiony rollup posłuży Państwu podczas wielu eventów lub konferencji, niezależnie od tego, jak często będzie wykorzystywany.

Wyróżnione produkty

Rollup Slim

Nie da się zaprzeczyć, że skuteczna reklama to ważny element sukcesu w biznesie. Biorąc to pod uwagę, proponujemy klientom z Łodzi niebanalne rozwiązanie, jakim jest roll up, dostępny w różnych wariantach. Seria Slim charakteryzuje się praktycznymi wymiarami oraz łatwym montażem. Te nowoczesne narzędzia promocji, pomagają wyróżnić konkretną markę, docierając z przekazem na temat jej misji, produktów lub usług, na większą skalę.

Rollup Standard

Roll-up Standard to podstawowy wariant, jaki oferujemy klientom, zainteresowanym wdrożeniem do swojej strategii marketingowej takiej formy promocji. Solidne wykonanie, wytrzymałość oraz łatwość w obsłudze i transporcie sprawiają, że roll-upy dobrze sprawdzą się w rozmaitych wnętrzach np. podczas targów lub konferencji oraz na zewnątrz, podczas większych eventów plenerowych, gdzie można skutecznie wyróżnić się wśród innych, przedstawiając swoją firmę w oryginalny, przyciągający uwagę sposób.

Rollup Exclusive

Prosty, a zarazem nowoczesny design i dopracowane detale, jakimi wyróżnia się rollup w opcji Exclusive z asortymentu naszej firmy to odpowiedni produkt zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw z Łodzi oraz innych miast w całej Polsce, ceniących wysoką jakość, wytrzymałość oraz profesjonalizm. Rollup to bowiem dość uniwersalna forma promocji, której wygląd dostosowuje się do własnych potrzeb, tworząc unikalne grafiki oraz chwytliwe teksty, wraz z logo marki.

Rollup dwustronny

Rollup reklamowy dwustronny od Rollupmania to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu, poszukującego skutecznych narzędzi promocji. Nasze produkty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i łatwe w obsłudze, za sprawą solidnej konstrukcji stworzonej z nowoczesnych, elastycznych materiałów. Tym samym gotowe artykuły świetnie sprawdzą się podczas eventów branżowych lub jako element wystroju wnętrza biura, w zależności od preferencji, oczekiwań lub potrzeb.

Rollup Standard z wydrukiem

Znany i sprawdzony system wystawienniczy z rozwijaną grafiką.

Jak przygotować grafikę - zobacz instrukcję - wersja PDF

 • Do druku przyjmujemy prace w formatach: PDF, TIFF, JPG
 • Prosimy o przygotowanie wszystkich tekstów na krzywych, a bitmapy w 150 dpi.
 • Kolorystyka CMYK
 • Spad 10 cm na dole pracy
 • Skala 1:1
 • Nie stosować overprintów
Jak złożyć zamówienie ! Krok po korku
 1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku, podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
 2. Podaj dane do faktury VAT i określ miejsce dostawy
 3. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@rollupmania.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
 4. Wyslij zamówienie na adres: biuro@rollupmania.pl
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jezeli chciałbyś dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie chętnie odpowiemy na twoje pytania

infolinia: 789 411 177
e-mail: biuro@rollupmania.pl

informacja-o-dofinansowaniu