dostawa-gratis-rollupmania

Roll up Szczecin

Oferujemy profesjonalnie wykonane rollupy, które są wykorzystywane przy różnorodnych działaniach marketingowych firm i instytucji. Jako lider w produkcji tych materiałów promocyjnych obsługujemy klientów z całej Polski. Jednym z miast, do których współpracująca z nami firma kurierska dostarcza zamówiony roll up jest Szczecin. Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od jego wielkości oraz obecnie drukowanych produktów. W sytuacjach kryzysowych, po uiszczeniu dodatkowej opłaty, projekt dostarczony przez klienta może być przygotowany nawet w 6 godzin.

Produkty

Wszystkie nasze roll-upy mierzą 200 cm wysokości, natomiast ich szerokość różni się w zależności od modelu i rozmiaru wybranego przez klienta. W przypadku wersji Exclusive i Dwustronnych nasza firma stosuje kasetki ze wzmocnionego aluminium o dużej wytrzymałości i stabilności. Roll-up Standard, Standard Plus oraz Premium posiadają natomiast kasetkę wyposażoną w nogi odpowiedzialne za utrzymanie ich w pionie. Składany maszt aluminiowy, na którym umocowany jest rozłożony plakat, jest trwały i nie widać go od frontu.

W naszych realizacjach wykorzystujemy topowe materiały, FRONTLIT - tkaninę powlekaną PCV, która ze względu na swoją wytrzymałość wykorzystywana jest do produkcji banerów, a także dedykowany BLOCKOUT - tkaninę poliestrową, która nie przepuszcza światła i zapewnia piękny balans kolorów. Projekty nadesłane przez klientów drukujemy w możliwie najkrótszym czasie, a dodatkowo oferujemy także usługę przygotowania grafiki. Każdy rollup jest starannie zabezpieczany na czas dostawy, aby dotarł do klienta w idealnym stanie.

Rollup Standard z wydrukiem

Znany i sprawdzony system wystawienniczy z rozwijaną grafiką.

Jak przygotować grafikę - zobacz instrukcję - wersja PDF

  • Do druku przyjmujemy prace w formatach: PDF, TIFF, JPG
  • Prosimy o przygotowanie wszystkich tekstów na krzywych, a bitmapy w 150 dpi.
  • Kolorystyka CMYK
  • Spad 10 cm na dole pracy
  • Skala 1:1
  • Nie stosować overprintów
Jak złożyć zamówienie ! Krok po korku
  1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku, podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
  2. Podaj dane do faktury VAT i określ miejsce dostawy
  3. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@rollupmania.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
  4. Wyslij zamówienie na adres: biuro@rollupmania.pl
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jezeli chciałbyś dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie chętnie odpowiemy na twoje pytania

infolinia: 789 411 177
e-mail: biuro@rollupmania.pl

informacja-o-dofinansowaniu