dostawa-gratis-rollupmania

Roll up Kraków

Jednym z miast, do których możemy dostarczyć zamówiony roll up jest Kraków. Klienci korzystają z usług naszej firmy ze względu na jakość wykonanego produktu oraz jego trwałość. Szybka realizacja projektu nadesłanego przez kupującego to kolejny atut współpracy z drukarnią rollupmania.pl. Dbamy o to, by wszystkie zlecenia powstające w naszej pracowni charakteryzowały się doskonałym balansem kolorystycznym, a widniejące na nich grafiki były wyraziste i w pełni czytelne. Tak przygotowane rollupy stanowić będą zwracający uwagę materiał promocyjny.

Produkty

Oferujemy roll-upy w wielu rozmiarach oraz rodzajach, aby móc zaoferować naszym klientom produkty odpowiadające ich oczekiwaniom i potrzebom. W zależności od wybranego modelu, wyposażone one będą w różne stelaże oraz zostaną wydrukowane na jednej z dwóch dostępnych w naszym asortymencie tkanin. BLOCKOUT to materiał powstały na bazie poliestru, który rewelacyjnie podkreśla kolory grafiki, ponieważ nie przepuszcza światła. Natomiast FRONTLIT jest tkaniną powlekaną PCV, wykorzystywaną najczęściej przy produkcji banerów ze względu na swoją wytrzymałość.

Kasetka, w której ukrywany jest roll-up, występuje w kilku typach gwarantujących stabilizację konstrukcji. Modele Standard wyposażone są w prostą aluminiową skrzynkę z dwiema nogami, podczas gdy wersje Exclusive oraz Dwustronne posiadają sztywne i niezwykle stabilne oparcie. Standardowa wysokość produktu to 200 cm, aczkolwiek klienci mogą zdecydować się na rollup o szerokości od 85 cm do nawet 200 cm. Dzięki współpracy ze sprawdzoną firmą kurierską, nasze produkty docierają w ekspresowym tempie do miast w całej Polsce, w tym do Krakowa.

Rollup Standard z wydrukiem

Znany i sprawdzony system wystawienniczy z rozwijaną grafiką.

Jak przygotować grafikę - zobacz instrukcję - wersja PDF

  • Do druku przyjmujemy prace w formatach: PDF, TIFF, JPG
  • Prosimy o przygotowanie wszystkich tekstów na krzywych, a bitmapy w 150 dpi.
  • Kolorystyka CMYK
  • Spad 10 cm na dole pracy
  • Skala 1:1
  • Nie stosować overprintów
Jak złożyć zamówienie ! Krok po korku
  1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku, podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
  2. Podaj dane do faktury VAT i określ miejsce dostawy
  3. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@rollupmania.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
  4. Wyslij zamówienie na adres: biuro@rollupmania.pl
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jezeli chciałbyś dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie chętnie odpowiemy na twoje pytania

infolinia: 789 411 177
e-mail: biuro@rollupmania.pl

informacja-o-dofinansowaniu