FAQ najczęściej zadawane pytania

 1. Jak przygotować grafikę na rollup?

  Zobacz instrukcję

 2. Jak złożyć zamówienie?
  1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku.
  2. Podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
  3. Podaj dane do faktury VAT
  4. Określ miejsce dostawy
  5. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@emtigo.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
  6. Wyślij zamówienie na adres:biuro@emtigo.pl
 3. Jak prawidłowo rozłożyć i złożyć rollup?

  Wyjmujemy mechanizm z torby transportowej. Wysuwamy nóżki i stawiamy kasetę z rozłożonymi nóżkami na podłodze. Wyjmujemy i składamy trzyczęściowy maszt. Dolną część masztu umieszczamy w otworze po środku kasety. Ważne, żeby maszt wsunąć do końca otworu , co zapewni stabilność konstrukcji. Następnie chwytamy za środek listwy zatrzaskowej i powoli równo rozwijamy grafikę, którą na końcu mocujemy na maszcie (środek listwy mocujemy na końcówce masztu) i gotowe ! Gdy chcemy zwinąć rollup to odhaczamy listwę zatrzaskową z masztu i powoli równomiernie wprowadzamy grafikę do kasety. Zwijamy nóżki, maszt i całość chowamy do torby transportowej.

 4. Jaki jest koszt transportu?

  Transport GRATIS.

 5. Czy jest możliwy odbiór osobisty rollupa?

  Tak można odebrać osobiście rollup adres ul. Wałbrzyska 1, Poznań.

 6. Jaka jest różnica między materiałem front lit i blockout?

  Materiał blockout jest dedykowany pod rollup. Ma on przekładkę blokującą światło, przez co grafika jest zawsze wyraźna nawet jak światło pada od tyłu (rollup stoi pod oknem lub lampą). Struktura materiału jest gładka półmatowa. 90% rollupów drukujemy na materiale blockout.
  Materiał front lit to banner o lekko chropowatej strukturze bez blokady światła.

 7. Jaki mechanizm najlepiej się sprawdzi przy dużej szerokości grafiki?

  Dla rollupów o dużej szerokości (150 – 200 cm) polecamy kasetkę PREMIUM lub EXCLUSIVE. Są to kasetki mocne bardzo wytrzymałe, które będą trzymały pion przy dużych grafikach.

 8. Jaki model rollupa nadaje się do wystawiania na zewnątrz?

  Wszystkie rollupy przedstawione na naszej stronie internetowej są przeznaczone do wewnątrz. Nie mają dodatkowych zabezpieczeń przed wiatrem. Oczywiście można je wystawić na zewnątrz ale w miejscu gdzie nie wieje duży wiatr. Wydruk i materiał jest odporny na deszcz i słońce. Mamy też mechanizmy przeznaczone na zewnątrz, z dodatkowymi zabezpieczeniami na wiatr – wycena indywidualna zapytane prosimy wysłać na maila biuro@emtigo.pl.

 9. Jaka jest różnica między naszym rollupem STANDARD a sprzedawanym przez inne firmy rollupem EKONOMICZNYM?

  Nasz rollup STANDARD ma stabilną mocna kasetę, która w pełni wykonana jest z aluminium. Rollup EKONOMICZNY ma mniejszą kasetę wykonaną z bardzo cienkiego materiału, która często się przechyla i nie trzyma w pionie grafiki.

informacja-o-dofinansowaniu