dostawa-gratis-rollupmania

Roll up Gdańsk

Każdy klient, który chce zamówić roll up w Gdańsku, może skorzystać z usług naszej drukarni. Jako lider tego typu usług w Polsce, z ogromnym profesjonalizmem realizujemy każde zlecenie, a następnie dostarczamy je do klienta w błyskawicznym czasie. Nasze produkty cechują się ogromną wytrzymałością oraz świetną jakością wykonywania, nawet w przypadku najtańszych modeli. Z powodzeniem tworzymy niezawodne roll-upy już od lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów w całym kraju oraz uznanie w wielu gałęziach przemysłu.

Produkty

Rollup wydrukowany jest z pomocą specjalistycznego sprzętu, gwarantującego rewelacyjne nasycenie kolorów, na materiale BLOCKOUT - wykonanym z poliestru, gładkim, matowym i nieprzepuszczającym światła lub FRONTLIT, będącym tkaniną banerową z PCV o ogromnej wytrzymałości. Dla klientów, którzy nie posiadają dedykowanej grafiki, oferujemy także usługę stworzenia takiego projektu. Nasze rollupy są przygotowywane w najkrótszym możliwym czasie, ale za dodatkową dopłatą realizujemy także ekspresowe zlecenia - wydruk w 24h lub 6h.

Do każdego produktu w naszej ofercie dołączamy torbę transportową. Zabezpieczy ona roll-up przed uszkodzeniem w trakcie przewożenia go na targi czy wystawy oraz umożliwi jego wygodne przenoszenie. W naszym asortymencie znajdują się następujące modele - Standard, Standard Plus, Exclusive, Premium oraz Dwustronny, które różnią się przede wszystkim typem zamontowanej w nich kasety. Stabilna konstrukcja naszych produktów pozwoli przedsiębiorcom oraz usługodawcom z Gdańska zaprezentować swoją ofertę podczas różnych wydarzeń.

Rollup Standard z wydrukiem

Znany i sprawdzony system wystawienniczy z rozwijaną grafiką.

Jak przygotować grafikę - zobacz instrukcję - wersja PDF

  • Do druku przyjmujemy prace w formatach: PDF, TIFF, JPG
  • Prosimy o przygotowanie wszystkich tekstów na krzywych, a bitmapy w 150 dpi.
  • Kolorystyka CMYK
  • Spad 10 cm na dole pracy
  • Skala 1:1
  • Nie stosować overprintów
Jak złożyć zamówienie ! Krok po korku
  1. Wybierz model kasetki, rozmiar i materiał druku, podaj ilość i termin realizacji (standard / ekspress)
  2. Podaj dane do faktury VAT i określ miejsce dostawy
  3. Przeslij pliki do wydruku na adres biuro@rollupmania.pl, lub za pośrednictwem wetransfer.com, dropbox, google drive
  4. Wyslij zamówienie na adres: biuro@rollupmania.pl
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jezeli chciałbyś dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie chętnie odpowiemy na twoje pytania

infolinia: 789 411 177
e-mail: biuro@rollupmania.pl

informacja-o-dofinansowaniu