INFOLINIA: 517 232 609
Mechanizm

Mechanizm rollupa składa się z aluminiowej kasetki, z której rozwija i zwija się grafikę, mocnego masztu oraz górnej listwy zatrzaskowej. Po rozwinięciu grafiki mocuje się ją na maszcie, jego końcówka jest tak skonstruowana, że nie wystaje ponad grafikę rollupa. Co zapewnia ładny i estetyczny wygląd. Mechanizm rollupa jest łatwy i prosty w montażu. Rozłożenie rollupa zajmuje 1 minutę. Po jego złożeniu całość chowamy do czarnej zapinanej torby transportowej, co ułatwia jego transport i magazynowanie.
Jak rozłożyć rollup - INSTRUKCJA

Wyjmujemy mechanizm z torby transportowej. Wysuwamy nóżki i stawiamy kasetę z rozłożonymi nóżkami na podłodze. Wyjmujemy i składamy trzyczęściowy maszt. Dolną część masztu umieszczamy w otworze po środku kasety. Ważne, żeby maszt wsunąć do końca otworu , co zapewni stabilność konstrukcji. Następnie chwytamy za środek listwy zatrzaskowej i powoli równo rozwijamy grafikę, którą na końcu mocujemy na maszcie ( środek listwy mocujemy na końcówce masztu ) i gotowe ! Gdy chcemy zwinąć rollup to odhaczamy listwę zatrzaskową z masztu i powoli równomiernie wprowadzamy grafikę do kasety. Zwijamy nóżki, maszt i całość chowamy do torby transportowej.

KONTAKT

infolinia: 517 232 609
e-mail: biuro@rollupmania.pl

rollupmania.pl
ul. Kordeckiego 42a
60-144 Poznań

facebook

 

Copyright 2017 - Jord Ewa Czyżewska

Zabrania się, bez pisemnej zgody właściciela strony www.rollupmania.pl kopiowania jakichkolwiek materiałów dostępnych na stronie (w szczególności zdjęć i opisów).